sadeoyuncak yayında!

sadeoyuncak yayında!

sadeoyuncak yayında!

Merhaba,

Sitemiz 5 Ağustos 2019 tarihinden itibaren yayındadır ve siparişlerinizi almaya başladık.

Kataloğumuz önümüzdeki bir kaç hafta içinde tam şekline kavuşacak ve siz ebeveynlerimize ve çocuklarımıza sunmaya karar verdiğimiz tüm oyuncakları ve doğal aktivite malzemelerini stoğumuza olabildiğince hızlı bir  şekilde ekleyeceğiz. 

Bunun yanında hazırladğımız yazıları belirli bir hızda sitemizde görmeye başlayacağınızı umuyoruz. İçeriklerin faydalı olması adına biraz özenli ve doğal olarak biraz daha zaman alacak şekilde hazırlıyoruz.

İlk aşamada ödemeleri sadece havale ve tek çekim kredi kartı yolu ile alabiliyoruz ancak gerekli başvurularımızı yaptık ve yakın zamanda kredi kartına taksit ile ödeme seçeneğini de dahil edebilmeyi umuyoruz.

İlginiz için şimdiden teşekkür ediyor ve gerek yazı içeriklerinden gerekse oyuncaklardan memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Geri bildirimlerinizi merakla bekliyoruz.

Farklı ve fayda odaklı yeni oyuncaklarımızdan, kıtaplarımızdan, organik içerikli aktiivite malzemelerimizden ve daha başka bir çok sürprizimizden zamanında  haberdar olmak için eposta listemize kaydolmayı unutmayı. 

 

Sevgilerle!

Nova & Pınar & Sinan

Yorum yap

*Zorunlu alanlar

Yorumlar yayınlanmadan önce kontrol edilmektedir